درباره ما

312803405_681279663203986_6893433652611545701_n

داستان ما

لیبرتو، برند کفش ترک، در ایران تولید و توزیع می گردد. این برند با 90 سال سابقه در حوزه تولید و توزیع کفش، برای اولین بار در ایران کفش های برفوت (Barefoot Shoes) تولید و معرفی نموده است.کفش های نامناسب عامل اصلی به وجود آمدن خیلی از ناهنجاری های پا، دردهای زانو، کمر و لگن هستند و پوشیدن کفش مناسب می تواند بسیار حائز اهمیت باشد. در سالهای اخیر، جریانی در جهان به راه افتاده که ارگونومی، سلامت و طبیعت پا را مبنای اصلی طراحی کفش قرار داده است. در نتیجه این تحول، کفش هایی به نام برفوت شوز (Barefoot shoes)، ساخته شده اند که روز به روز در دنیا محبوبیت بیشتری پیدا کرده اند. این کفش ها به دلیل شباهت به پای برهنه، اینگونه توصیف می شوند. برفوت شوز بر اساس آناتومی پای انسان طراحی شده است و سه مشخصه اصلی دارد: اولی پنجه های باز، دومی زیره بدون پاشنه که به استحکام ماهیچه آشیل و فرم استخوان بندی کمک می کند و سوم، نوک زیره ی صاف تا باعث توازن درست فشار کف پا شود. این سه مؤلفه باعث می شود تا از فشار روی زانو و کمر جلوگیری شود.

رسالت ما

نسخه بومی کفش های برفوت، توسط برند لیبرتو در ایران و ترکیه طراحی و تولید شده است. این کفش ها مطابق با حالت طبیعی پا می باشد که نه تنها از بروز ناهنجاری های پا جلوگیری می کند بلکه باعث برگشت پا به حالت طبیعی می شود. کفش های لیبرتو از سایز 30 تا 46 تولید می شود و اصطلاحا یونیسکس هستند و فارغ از جنسیت قابل پوشیدن برای همه هستند.

اهداف ما در آینده

تیم ما در تلاش است تا با کمک گرفتن از مهندسین و طراحان کفش، ارتوپد ها و نظر مردم کفش هایی را تولید کند تا همه با پوشیدن کفش های لیبرتو، یک گام بیشتر در راستای سلامتشان بردارند.